Kas tai yra?

BALTIC INDUSTRY

„Baltic Industry“ – specializuotas periodinis leidinys apie pramonės inžineriją, pramoninę statybą, industrinius sprendimus, įrenginių priežiūrą, gamybos organizavimą, tendencijas ir technologijas, kurios naudingos, įdomios ir aktualios visiems pramonės srityje dirbantiems asmenims.

Leidinys leidžiamas bendradarbiaujant su Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija (LINPRA) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU).

Kodėl naudinga čia būti?

1. Tiesiogiai ir greičiausiai pasiekiama tikslinė auditorija: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos ir Lenkijos pramonės įmonių vadovai, inžinieriai, technikos vadovai, gamybininkai.

2. Unikalus, specifinis į tikslinę auditoriją orientuotas turinys. Kuriamas su Lietuvos, Latvijos ir Estijos pramonės atstovais, KTU bei VGTU akademinės bendruomenės nariais. Dalis turinio – verstinė medžiaga iš pasaulyje pripažintų, pramonei skirtų leidinių.

3. „Baltic Industry“ – ekonomiškai naudingiausias būdas pasiekti pramonės aukščiausios ir aukštesnės grandies vadovus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Lenkijoje.

Tiražas ir platinimas

Spausdinto leidinio tiražas 1500 egz. PDF versija prieinama visiems skaitytojams. „Baltic Industry“ žurnalo el. versija platinama Lietuvos pramonininkų konfederacijos suinteresuotų asociacijų įmonėms. Šis leidinys Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Lenkijoje yra pasiekiamas per šiose šalyse veikiančias pramonės įmones vienijančias asociacijas.

Leidinio kalba – anglų.

Plotai ir kainos:

  • 1 psl.: 400 Eur + PVM;
  • 2 psl.: 600 Eur + PVM;
  • 1/2 psl.: 300 Eur +PVM;
  • II viršelis 600 Eur + PVM;
  • III viršelis 500 Eur + PVM;
  • IV viršelis 800 Eur + PVM.

Profesionalus vertimas į anglų kalbą: 60 Eur + PVM už 3000 ženklų

Visa informacija, be papildomo mokesčio publikuojama ir naujajame portale www.bindustry.eu

Dėl detalesnės informacijos kreiptis: Liuda Michalkevičienė, mob. tel. +370 610 39 642.

Pin It on Pinterest